بازرگانی رایمانیک

ساخت قالب در چین و واردات دستگاه پلاستیک از چین

بازرگانی رایمانیک با بهره‌مندی از دانش پرسنل بازرگانی و ارتباطات سازنده در سطح بین المللی در خدمت شما است. برای ساخت قالب پلاستیک در چین، خرید تجهیزات صنعتی تخصصی و واردات دستگاه پلاستیک از چین، از خدمات ما بهره‌مند شوید.

ساخت قالب پلاستیک در چین

برخی از شرکت‌ها، با توجه به سیاست‌های سازمانی خود، بیشتر، تمایل به ساخت قالب پلاستیک در شرکت‌های قالبسازی کشور چین دارند. گروه بازرگانی بین‌الملل رایمانیک، آماده‌ی ایفای نقش در انعقاد قرارداد معتبر بین المللی با بهترین شرکت‌های قالبسازی در چین می‌باشد. با ارسال نمونه‌ی شاهد، فایل طراحی سه بعدی و یا عکس قطعه پلاستیکی خود برای ما، اولین قدم را بردارید. در ادامه‌ی مسیر، استعلام قیمت قالبسازی در چین، به تایید شما می‌رسد. انعقاد قرارداد معتبر بین المللیو پیگیری مراحل ساخت قالب پلاستیک شما، توسط واحد بازرگانی رایمانیک انجام می‌شود. در حین انجام مراحل قالبسازی و نمونه‌گیری، امکان بازدید حضوری از شرکت قالبسازی در چین، فراهم می‌باشد. پس از تحویل نمونه و تایید آن توسط شما، ترانسفر قالب ساخته شده در چین به ایران را توسط رایمانیک انجام می‌پذیرد.

وجه تمایز رایمانیک با دیگر شرکت‌های وارد کننده‌ی قالب از چین در خدمات پس از فروش ما می‌باشد. پس از تحویل قالب به شما، متخصصین فنی خود را برای نمونه‌گیری قالب در ایران، به محل شما اعزام نماییم. خدمات پس از فروش رایمانیک، تا رسیدن شما، به تولید انبوه بی دغدغه و با کیفیت محصول پلاستیکی خود، ادامه دارد. واحد قطعه سازی و قالبسازی رایمانیک با همکاری واحد خدمات پس از فروش، همراه و همقدم شما می‌باشند.

واردات دستگاه پلاستیک از چین

این نکته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی خرید دستگاه بادی پلاستیک یا خرید دستگاه تزریق پلاستیک تا چه میزان ارزشمند است؟

پاسخ ما این است که با خرید دستگاه پلاستیک از چین، تا مدت‌ها از دغدغه‌هایی که تولیدکنندگان صنعت پلاستیک با آن درگیر هستند، رها شوید. ضمن این‌که سرعت تولید محصولات شما، کیفیت آن‌ها، یکنواختی کیفیت تمام محصولات در کلِ بازه‌ی تولید یک محصول و عملکرد کم نقص جز به جز دستگاه پلاستیک، شما را به سوددهی بیشتر و کسب اعتبار بیشتر در بین مشتریان‌تان سوق می‌دهد. حالا می‌توان گفت آری، ارزش خرید دستگاه پلاستیک از چین و از شرکت‌های معتبر چینی، بالاتر از هزینه‌ای است که برای آن می‌پردازید.

شما می‌توانید با تفویض اختیار به واحد بازرگانی بین المللی رایمانیک، فر‌آیند واردات دستگاه پلاستیک از چین را با اعلام سفارش خود در خصوص نوع دستگاه پلاستیک مورد نیاز و موارد فنی مورد نظرتان، استارت بزنید. ما با انعقاد قرارداد معتبر بین‌المللی با طرف چینی و پیگیری موارد فنی مورد نظر، نماینده‌ی شما هستیم. بازدید حضوری از روند ساخت ماشین‌آلات پلاستیک در کارخانه‌ی ماشین‌سازی مربوطه را انجام می‌دهیم. با پیگیری نمونه‌گیری از دستگاه پلاستیک و بررسی و مطابقت تجهیزات استفاده شده در ساخت دستگاه، یک خرید پر سود و آرامش را برای شما، ممکن می‌سازیم. بازرگانی رایمانیک تا رسیدن دستگاه به کارخانه‎‌ی شما، پیگیری موارد مربوط به ترنسفر و ترخیص دستگاه را بر عهده دارد.

واحد خدمات پس از فروش رایمانیک، در ادامه‌ی مسیر که شامل نصب دستگاه پلاستیک در خط تولید شما و راه‌اندازی آن می‌باشد، در سلامت کامل فیزیکی و عملکردی، دستگاه را به شما تحویل می‌نماید. ضمن این‌که تا زمان توافق شده برای گارانتی دستگاه پلاستیک، برای خدمات بعدی به شما آماده می‌باشد.

واردات تجهیزات صنعتی

حتماً با این نکته روبرو شده‌اید که برخی از تجهیزات صنعتی که بسیار کاربردی می‌باشند، در بازار یافت نمی‌شوند. متأسفانه برخی از افراد سودجو تجهیزات مشابه را با بسته‌بندی‌های غیر واقعی، به بازار تزریق می‌نمایند. واحد بازرگانی رایمانیک، با دریافت سفارش خرید شما، با استفاده از ارتباطات مؤثر در خرید تجهیزات صنعتی اورجینال از اروپا، چین یا کشورهای همسایه، شما را در استفاده از تجهیزات صنعتی اورجینال در زمینه‌های هیدرولیک، پنوماتیک، الکترونیک و مکانیک یاری رساند. واردات تجهیزات صنعتی توسط رایمانیک به شما این امتیاز را می‌دهد که از خرید خود، اطمینان کامل، حاصل کنید. با استفاده از این تجهیزات، بازدهی خط تولید خود را افزایش داده و استهلاک سرمایه‌ها را به حداقل برسانید.