تولید قطعات پلاستیک, دانلود, قالب بادی, قالب تزریق پلاستیک

دانلود نرم افزار سالید ورکس SolidWorks نرم افزار قالب سازی پلاستیک

نرم افزار سالیدورکس از کاربردی ترین نرم افزارهای مهندسی مکانیک و طراحی صنعتی می باشد. با توجه به کاربرپسند بودن آن ، استفاده از این نرم افزار جهت طراحی محصول و قالب به عنوان یکی از نرم افزار قالب سازی پلاستیک پیشنهاد می‌شود.

در صنعت قالب سازی پلاستیک جهت ساخت قالبهای بادی و تزریقی پلاستیک نمونه شاهد ابتدا اسکن سه بعدی شده و با بدست آوردن ابر نقاط مربوط به نمونه توسط نرم افزارهای طراحی مانند SolidWorks و Catia به سطح سازی و مدلینگ نمونه پرداخته می شود.

 

نمونه ای از قالب تزریقی طراحی و ساخته شده در رایمانیکپس از حصول طرح سه بعدی از ایده یا نمونه شاهد با انتخاب مناسب‌ترین مکانیزم برای ساخت قالب پلاستیک طرح قالب را طراحی و با بررسی و تایید نهایی توسط قالب ساز جهت ماشینکاری CNC به واحد قالبسازی ارسال می گردد.

نرم افزار سالیدورکس از جمله نرم افزارهایی است که از مراحل ابتدایی فرایند ساخت قالب تا تولید قطعات پلاستیک به عنوان ابزاری مناسب به آسان کاربرد برای طراحی و قالب سازی استفاده می شود.

شما می توانید آخرین ورژن این نرم افزار را برای سیستم های ۳۲bit و یا ۶۴bit  از لینک زیر و از سایت سافت ۹۸ (منبع) دانلود کنید.

لازم به ذکر است شرکت سازنده این نرم افزارآخرین آپدیت ورژن ۳۲bit را در سال ۲۰۱۴ ارائه، و اعلام کرده که آپدیت دیگری برای این ورژن ارائه نخواهد شد.

برای ورود به صفحه دانلود کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *