بازرگانی رایمانیک با بهره‌گیری از پرسنل با دانش بالای بازرگانی و ارتباطات سازنده در سطح بین المللی، در امر تأمین و خرید قالب پلاستیک از چین، تأمین و خرید دستگاه پلاستیک از چین و تأمین و خرید تجهیزات صنعتی تخصصی از چین، کشورهای همسایه و اروپا و وارادات این اقلام به ایران، همراه مشتریان خود می‌باشد.

واردات قالب پلاستیک از چین

برخی از شرکت‌ها، با توجه به سیاست‌های تعریف شده‌ی داخل سازمانی خود، بیشتر، تمایل به ساخت قالب پلاستیک در شرکت‌های قالبسازی کشور چین دارند. گروه بازرگانی بین‌المللی رایمانیک، آماده‌ی ایفای نقش سازنده در انعقاد قرارداد معتبر بین المللی با بهترین شرکت‌های قالبسازی در چین می‌باشد. کافیست شما با ارسال نمونه‌ی شاهد قطعه پلاستیکی خود یا ارسال فایل طراحی سه بعدی قطعه و یا حتی ارسال عکس قطعه‌ی پلاستیکی خود به واحد بازرگانی بین المللی ما، اولین قدم را برداشته و در ادامه‌ی مسیر، از استعلام قیمت از قالبسازی در چین، گرفته تا انعقاد قرارداد معتبر بین المللی، پیگیری مراحل ساخت قالب پلاستیک، بازدید حضوری از شرکت قالبسازی در چین، نمونه‌گیری و تحویل نمونه و ارسال آن برای شما و در پایان ترانسفر قالب ساخته شده در چین به ایران را به ما بسپارید. وجه تمایز رایمانیک با دیگر شرکت‌های وارد کننده‌ی قالب از چین در خدمات پس از فروش ما می‌باشد. ما با ساختاری که برای خود تعریف نموده‌ایم، موظفیم که پس از تحویل قالب به شما، متخصصین فنی خود را برای نمونه‌گیری اولیه‌ی قالب در ایران به محل شما اعزام نماییم. کلیه‌ی خدمات پس از فروش رایمانیک در قبال تعهدی که با شما بسته‌ایم تا رسیدن شما به هدفِ نهاییِ خریدِ قالب پلاستیک از چین، که همان تولید انبوه بی دغدغه و با کیفیت محصول پلاستیکی خود می‌باشد، برسانیم. واحد قطعه سازی و قالبسازی رایمانیک با همکاری واحد خدمات پس از فروش ما، همراه و همقدم شما می‌باشند.

واردات دستگاه پلاستیک از چین

این نکته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی خرید دستگاه بادی پلاستیک یا خرید دستگاه تزریق پلاستیک تا چه میزان ارزشمند است؟

پاسخ ما به شما این است که با خرید دستگاه پلاستیک از چین، می‌توانید تا مدت‌ها از دغدغه‌های بی موردی که تولیدکنندگان صنعت پلاستیک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، رها شوید. ضمن این‌که سرعت تولید محصولات شما، کیفیت آن‌ها، یکنواختی کیفیت تمام محصولات در کلِ بازه‌ی تولید یک محصول و عملکرد کم نقص جز به جز دستگاه پلاستیک، شما را به سوددهی بیشتر و کسب اعتبار بیشتر در بین مشتریان‌تان سوق می‌دهد. حالا می‌توان گفت آری، ارزش خرید دستگاه پلاستیک از چین و از شرکت‌های معتبر چینی، بالاتر از هزینه‌ای است که برای آن می‌پردازید.

شما می‌توانید با تفویض اختیار به واحد بازرگانی بین المللی رایمانیک، فر‌آیند واردات دستگاه پلاستیک از چین را با اعلام سفارش خود در خصوص نوع دستگاه پلاستیک مورد نیاز و موارد فنی مورد نظرتان، استارت بزنید. ما با انعقاد قرارداد معتبر بین المللی با طرف چینی و پیگیری موارد فنی اعلامی شما، بازدید حضوری از روند ساخت ماشین‌آلات پلاستیک در کارخانه‌ی ماشین‌سازی مربوطه، پیگیری نمونه‌گیری‌های اولیه از دستگاه پلاستیک مورد معامله در چین، بررسی کلیه‌ی تجهیزات استفاده شده در دستگاه و مطابقت آن با آنچه شرکت ماشین سازی چینی در لحظه‌ی انعقاد قرارداد متعهد شده بود، به عنوان نماینده‌ی شما، به یک خرید پر سود و آرامش برای شما، متعهد می‌شویم. واحد بازرگانی رایمانیک تا رسیدن دستگاه به کارخانه‎‌ی شما، پیگیری کلیه‌ی موارد مربوط به ترنسفر و ترخیص دستگاه پلاستیک را بر عهده دارد.

واحد خدمات پس از فروش رایمانیک، در ادامه‌ی مسیر که شامل نصب دستگاه پلاستیک در خط تولید شما و راه‌اندازی آن می‌باشد، در سلامت کامل فیزیکی و عملکردی، دستگاه را به شما تحویل می‌نماید. ضمن این‌که تا زمان توافق شده برای گارانتی دستگاه پلاستیک، برای خدمات بعدی به شما آماده می‌باشد.

واردات تجهیزات صنعتی

حتماً با این نکته روبرو شده‌اید که برخی از تجهیزات صنعتی که بسیار کاربردی و ارزشمند می‌باشند، در بازار یافت نمی‌شوند و متأسفانه برخی از افراد سودجو به بسته‌بندی‌های غیر واقعی تجهیزات مشابه پرداخته و آن‌ها را به بازار تزریق می‌نمایند. واحد بازرگانی رایمانیک آماده است تا با دریافت سفارش خرید شما، با استفاده از ارتباطات مؤثر و کانال خرید تجهیزات صنعتی اورجینال از اروپا، چین یا کشورهای همسایه، شما را در امر استفاده از لوازم و تجهیزات صنعتی اورجینال در زمینه‌های هیدرولیک، پنوماتیک، الکترونیک و مکانیک یاری رساند. واردات تجهیزات صنعتی توسط رایمانیک به شما این امتیاز را می‌دهد که از خرید خود اطمینان کامل را حاصل کنید و با استفاده از این تجهیزات، بازدهی خط تولید خود را افزایش داده و استهلاک سرمایه‌ها را به حداقل برسانید.