ما می‌توانیم با تجهیزات موجود در واحد قالبسازی و قطعه سازی، از قبیل دستگاه فرز CNC، تراش CNC، فرز و تراش Manual، دریل ستونی، اسپارک، سنگ مغناطیس، سنگ محور و وایرکات، به شما مشتریان ارجمند در زمینه‌ی قطعه سازی قطعات فلزی خدمت‌رسانی نماییم. کافیست که طرح دو بعدی یا سه بعدی قطعه‌ی مورد نظر خود را آماده نمایید (که در این زمینه نیز واحد طراحی رایمانیک آماده‌ی انجام سفارش شما می‌باشد) و سپس واحد قطعه سازی رایمانیک در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، قطعه‌ی فلزی مورد نظر شما را آماده‌ی تحویل می‌نماید. لازم به یادآوری است که در کل فرآیند ساخت، واحد برنامه‌ریزی و کنترل کیفیت رایمانیک، ناظر بر زمان‌بندی و کیفیت کار در حال انجام می‌باشند.

ساخت و تأمین قطعات یدک قالب

این بخش قابل توجه تولیدکنندگان محترم پلاستیک می‌باشد. گاهی ممکن است به این مسأله بر بخوریم که حین تولید قطعه پلاستیکی، یکی از قطعات قالب که تحت تنش بیشتری نسبت به دیگر قطعات قالب می‌باشد دچار آسیب شده و با توجه به اینکه معمولاً از آن قطعه، موجودی یدکی در انبار خود ندارید، ناچار به تن دادن به توقف زیان‌بار تولید می‌شوید. واحد قطعه سازی رایمانیک، با شناسایی قطعات در معرض آسیب قالب‌های بادی پلاستیک و قالب‌های تزریق پلاستیک، موفق به برطرف نمودن این مشکل شده است. شما می‌توانید با انجام هزینه‌ای به مراتب کمتر از هزینه‌ی توقف چند ساعته یا حتی گاهی چند روزه‌ی دستگاه تولید خود، آسیب احتمالی قطعه‌ی مورد نظر را پیش بینی و با تهیه‌ی یک نقشه‌ی دستی، ساخت آن را به واحد قطعه‌سازی رایمانیک بسپارید. از عمده قطعات در معرض آسیب در قالب‌های بادی پلاستیک می‌توان، رینگی دنده و رینگی برش قالب بادی پلاستیک، میل و بوش راهنما و بلوپین را نام برد و در قالب‌های تزریق پلاستیک می‌توان به رینگ قرار قالب تزریق پلاستیک، کشویی‌ها، پین کج‌ها، سنبه‌ها و میل پران با واسطه‌های مربوطه اشاره نمود.

ساخت و تأمین قطعات یدک دستگاه

واحد قطعه سازی رایمانیک به کارخانه‌های تولیدی و صنعتی، این فرصت را داده تا بتوانند قطعات یدک دستگاه‌های در حال کار خود را برای جلوگیری از توقف احتمالی خط تولید به دلیل آسیب آن قطعه، با هزینه‌ای معقول در اختیار داشته باشند. مثلاً در کارخانه‌های تولید قطعات پلاستیکی، دستگاه‌های بادی پلاستیک و دستگاه‌های تزریق پلاستیک عموماً 24 ساعت شبانه روز در حال کار می‌باشند و این امر موجب بالا بودن استهلاک این دستگاه‌ها می‌شود. در دستگاه‌های بادی پلاستیک، قطعاتی مانند سوپاپ و استکانی، تجهیزات کلگی یا شیر مواد، قطعات مربوط به سیستم بلوپین، قطعات مربوط به سیستم قیچی، بوش‌ها و شفت‌های قسمت‌های مختلف دستگاه بادی پلاستیک را می‌توان نام برد که آمادگی برای رفع خرابی‌های احتمالی با ساخت قطعات یدک این بخش‌ها باید در رأس کار واحدهای تعمیر و نگهداری کارخانه‌های تولید قطعات پلاستیک باشد. شما در هر صنعتی که فعال باشید، می‌بایست برای جلوگیری از خواب دستگاه‌های خود به دلیل خرابی یک قطعه آمادگی کامل داشته باشید. واحد قطعه سازی رایمانیک آماده است تا با در اختیار قرار دادن امکانات موجود و دانش، تجربه و توانمندی پرسنل خود ، این مهم را برای شما سهل و ممکن سازد. کلیه‌ی فعالیت‌های این واحد زیر ذره بین واحدهای کنترل کیفی و برنامه ریزی رایمانیک می‌باشد تا روند انجام کار از نظر کیفی و زمانی، به صورت مستمر رصد شود.

ساخت و تأمین قطعات صنعتی

با توجه به شناخت و تجربه‌ای که پرسنل ما از عملکرد اجزا و مکانیزم‌های ماشین‌آلات صنعتی دارند، بر حساسیت‌های مختلف مربوط به قطعات و مکانیزم‌ها واقف می‌باشند. مهارت کامل در امر نقشه‌خوانی و ماشینکاری قطعات صنعتی، ویژگی بارز دیگر پرسنل بخش قطعه سازی رایمانیک می‌باشد که به سفارش‌دهندگان این بخش که عمدتاً واحدهای فنی و مهندسی شرکت‌های ماشین‌سازی می‌باشند، این اطمینان را می‌دهند که کلیه‌ی موارد و تلرانس‌های ابعادی و هندسی قید شده در نقشه‌های ارسالی رعایت و انجام می‌شوند. واحد قطعه سازی رایمانیک این توانایی را دارد که مجموعه‌ها و مکانیزم‌های دستگاه‌های صنعتی را به صورت پروژه‌ی ساخت قطعات و مونتاژ کامل، در خدمت شرکت‌های ماشین سازی باشد. لازم به ذکر است که کلیه‌ی خدمات در بخش قطعه سازی، تحت نظارت واحد برنامه‌ریزی رایمانیک از نظر زمان‌بندی انجام کار و واحد کنترل کیفیت رایمانیک از نظر کیفیت انجام کار می‌باشد.