تولید بطری و درب پلاستیکی

کم و بیش، محصولات پلاستیکی در همه‌ی صنایع فعال، یافت می‌شوند. بیشترین ارتباط صنعت بسته‌بندی با صنایع دیگر از طریق تأمین و تولید بطری پلاستیکی و درب آن‌ها می‌باشد. برای نمونه می‌توان به صنایع نوشیدنی و خوراکی، شوینده، آرایشی و بهداشتی و تولید روغن‌های صنعتی اشاره نمود؛ که برای بسته‌بندی محصولات خود ناگزیر به استفاده از ظروف پلاستیکی و محفظه‌ها و درب‌های پلاستیکی می‌باشند. همچنین در صنایع دیگر مانند صنعت لوازم خانگی، خودروسازی، تجهیزات ساختمانی، تجهیزات پزشکی و دیگر صنایع، استفاده از تولید محصولات پلاستیکی به یک امر جدا ناشدنی از این صنایع تبدیل شده است.

تولید بطری پلاستیکی

در واحد تولید پلاستیک با استفاده از دستگاه‌های بادی پلاستیک، امکان تأمین و تولید گالن پلاستیکی و بطری پلاستیکی در حجم‌های گوناگون از 20 سی‌سی تا 30 لیتر را داریم. تنوع رنگ و ظاهر و کیفیت بالای بطری‌های پلاستیکی، می‌تواند نگاه خریداران را به محصولات شما، جلب نماید.

ما با تولید بطری و گالن‌های پلاستیکی، در حجم‌ها و فرم‌های گوناگون، مانند بطری استوانه، بطری کتابی، گالن دسته دار، گالن دکمه دار و دیگر فرم‌ها آماده‌ی خدمت به مشتریان خود هستیم. لازم به ذکر است که واحد کنترل کیفیت رایمانیک، با تمام تمرکز و توان خود به بازرسی خط تولید، حین تولید بطری‌ها و گالن‌ها می‌پردازد؛ و از هیچ نقص و عدم انطباقی (هر چند کوچک) در کیفیت این محصولات چشم نمی‌پوشد.

تولید درب پلاستیکی

در واحد تولید پلاستیک با بهره‌گیری از دستگاه‌های تزریق پلاستیک، ما امکان تولید انواع درب پلاستیکی را داریم. درب‌های پلاستیکی استاپردار، واشر سیل، درب پلمپ دار و درب پوش پول و… از انواع درب‌های پلاستیکی هستند. واحد تولید رایمانیک امکان تولید و تأمین انواع درب گالن پلاستیکی را دارا می‌باشد. واحد کنترل کیفیت ما با دقت فراوان و حساسیت منحصر به فرد، به آنالیز کیفیت تولید درب‌های پلاستیکی می‌پردازد.

تولید قطعات صنعتی پلاستیکی

کلیه‌ی قطعات تزریق پلاستیک مورد استفاده در صنایع گوناگون، قابل تولید در واحد تولید پلاستیک رایمانیک هستند. گرید پلیمرهای قابل استفاده در این قطعات، بسته به کاربرد آن‌ها، از تنوع بالایی برخوردار است. ما با اتکا به دانش، توانمندی و تجربه‌ی پرسنل و سلامت دستگاه‌های تزریق پلاستیک خود، می‌توانیم بهترین محصولات پلاستیکی را به مشتریان‌مان عرضه نماییم.

واحد کنترل کیفیت رایمانیک به طور مستمر به بازرسی خط تولید بطری پلاستیکی، درب و قطعات پلاستیکی، مشغول است. رایمانیک، با تمام توان و حساسیت، کیفیت محصولات را زیر ذره‌بین خود دارد.