رایمانیک
دریچه‌ی خلق ارزش در صنعت پلاستیک

درباره‌ی رایمانیک:

شرکت رایمانیک

مجموعه‌ای کاملاً تخصصی در صنعت پلاستیک می‌باشد. در واقع گروه صنعتی رایمانیک، سازنده قالب پلاستیک و تولید کننده ظروف پلاستیکی و قطعات پلیمری می‌باشد. ما از توانمندی، دانش و تجربه‌ی پرسنل خود، به صورت ساختارمند، در حیاتی‌ترین حوزه‌های صنعت پلاستیک، بهره می‌بریم. رایمانیک، برای خلق ارزش مضاعف، آماده‌ی خدمت به مشتریان خود و برآوردن نیازهای ایشان در صنعت پلاستیک می‌باشد.

ما از سال 1386 فعالیت خود را بعنوان طراح و سازنده قالب پلاستیک (بادی و تزریقی) آغاز نموده‌ایم. پس از گذشت 8 سال و با استفاده از تجربه‌های ارزشمندِ سال‌های اول فعالیت خود، رایمانیک را توسعه دادیم. از 1394 و در کنار واحد طراحی و قالبسازی، به عنوان تولیدکننده ظروف پلاستیکی و قطعات پلیمری نیز در خدمت مشتریان خود بوده‌ایم. تخصص رایمانیک در این است که شما را از خلق ایده‌ی اولیه همراهی نماید. و با طراحی محصول و قالب، ساخت قالب بادی و تزریقی و تولید نهایی محصول، شما را به هدفتان برساند.

همچنین ما در زمینه‌های بازرگانی داخلی و بین‌المللی، اجرای پروژه‌های راه اندازی خط تولید و انجام هر آنچه که در زمینه‌ی صنعت پلاستیک برای شما ایجاد دغدغه نموده است، با پردازش و اجرای ایده‌هایی نو، اقدام به خلق ارزش نموده‌ایم. در واقع ما با در اختیار گذاشتن تجربه، دانش و تخصص خود و با استفاده از ارتباطات مفید و مؤثر، آسایش خیال را در مسیر اهدافتان، به شما ارزانی می‌داریم.

به خود می‌بالیم که :

در مجموعه‌ی رایمانیک (سازنده قالب پلاستیک و تولیدکننده محصولات پلیمری) افتخار همکاری با شرکت‌های معتبر ایران و کشورهای همسایه، در صنایع مختلف از جمله صنایع بسته‌بندی، تولید پلاستیک، نوشیدنی و خوراکی، شوینده و بهداشتی، تولید روغن صنعتی، تجهیزات پزشکی و لوازم خانگی را داشته‌ایم.مفتخریم که ساخت قالبهای بادی و تزریقی و تولید قطعات پلاستیکی برای شرکت‌های معتبر ایران زمین در کارنامه‌ی ما ثبت گردیده است که در زیر به بخشی از این افتخارات اشاره می‌نماییم:

هدف

آموخته‌ایم و از صمیم قلب اعتقاد داریم که مشتریان، سرمایه‌های اصلی کسب و کار ما می‌باشند. بر همین اساس رایمانیک هدفی جز حفظ این سرمایه‌های ارزشمند، برای خود تعریف نکرده است. چرا که با ایجاد و حفظ رضایت مشتریان ارجمند به هر آنچه که در رسالت وجودیِ یک کسب و کار می توان برشمرد، خواهیم رسید.
می‌دانیم که عمده انتظارات مشتریان گرامی از سازنده قالب پلاستیک و تولیدکننده قطعات پلیمری، در زمینه‌ی زمان‌بندی، کیفیت و خدمات پس از فروش می‌باشد. ما مصممیم تا با رفع این دغدغه‌ها به رشد خود و مشتریان ارزشمندمان سرعت بخشیم. ما با پردازش و اجرای ایده‌های نو، در خلق ارزش برای ایشان کوشا هستیم.

آدرس

کرج، چهارراه طالقانی، برج آرین البرز، طبقه ۱۱

تلفن: ۰۲۶۳۳۲۶۹۰۷۸ – ۰۹۱۲۸۶۰۲۳۱۳
ایمیل: info{at}raymanic.com

شماره های تماس