مدیریت و اجرای پروژه‌های صنعتی

(راه‌اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی، تأسیس کارگاه قالبسازی)

واحد برنامه‌ریزی رایمانیک، مدیریت پروژه‌ی فعالیت‌های درون سازمانی را با استفاده از نرم افزار MSP و توانمندی پرسنل خود انجام می‌دهد. ما آماده‌ی خدمت‌رسانی به شرکت‌های تولیدی، جهت انجام پروژه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت در حوزه‌ی صنعت پلاستیک می‌باشیم. انجام پروژه‌هایی مانند راه‌اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی و تأسیس کارگاه قالبسازی، در تخصص کارشناسان ما می‌باشد. ما با تجربه‌ای ارزشمند که در زمینه‌های تولید قطعات پلاستیکی و قالبسازی پلاستیک داریم، می‌توانیم شما را در امر انجام بازرسی کنترل کیفیت قالبسازی و همچنین اجرای فرآیندهای نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های تولید پلاستیک، همراهی نماییم.

راه اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی

آیا تمایل به کارآفرینی در زمینه‌ی تولید قطعات پلاستیکی دارید؟ یا فعال در یکی از صنایع وابسته به صنعت پلاستیک هستید و قصد تولید محصولات پلاستیکی در مجموعه‌ی خود را دارید؟ تأسیس خط تولید محصولات پلاستیکی، شما را به اهداف مورد نظر می‌رساند. رایمانیک بهترین انتخاب شما برای مشاوره، تجهیز فضای سالن مورد نظر متناسب با خط تولید پلاستیک، خرید تجهیزات و ماشین‌آلات پلاستیک مورد نیاز و آموزش پرسنل برای این مهم، خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش رایمانیک در این حوزه نیز بهره ببرید. تا زمانی که پرسنل شما به تسلط کافی در زمینه‌ی تولید محصولات پلاستیکی برسند، از خدمات مشاوره و فنی ما بهره‌مند شوید. در واقع راه اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی، یک مسیر پر چالش و کاملاً تخصصی می‌باشد. متخصصان با تجربه و کاربلد ما، می‌توانند با برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه، آن را به یک فرآیند لذت‌بخش و اثرگذار در مجموعه‌ی شما تبدیل کنند.

تأسیس کارگاه قالبسازی

امروزه در واحدهای تولیدی، با توجه به اهمیت مبحث نگهداری و تعمیرات ماشین‌آلات، قالب‌ها و تجهیزات صنعتی، بیش از پیش نیاز به وجود حداقل امکانات براده‌برداری فلزات از قبیل دستگاه‌های تراش، فرز، دریل ستونی و غیره احساس می‌شود. رایمانیک با در اختیار گذاشتن تجربه و دانش پرسنل خود، بر حسب نیاز شرکت‌های تولیدی، آماده است تا تأسیس کارگاه قالبسازی یا راه اندازی واحد تراشکاری شما را عملی سازد.

دقت در مدیریت پروژه، این اطمینان را به شما می‌دهد که تجهیز و راه‌اندازی قالبسازی شرکت شما، به بهترین نحو انجام می‌پذیرد. تهیه‌ی مناسب‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات، به همراه آموزش پرسنل شما برای کار با دستگاه‌های براده‌برداری، توانمندی ما است. شما پس از تأسیس کارگاه قالبسازی در مجموعه‌ی خود، این امکان را دارید تا در زمانی کوتاه، به تعمیر خرابی دستگاه‌های خط تولید خود بپردازید. پرسنل شما بعد از آموزش، می‌توانند به راحتی قطعات فلزی مورد نیاز را بسازند و قطعات معیوب را تعویض کنند. ما با تعهد خدمات پس از فروش، تا زمانی که پرسنل شما به تسلط کامل در این حوزه برسند با شما همراه خواهیم بود.

اجرای پروژه‌های تعمیرات و نگهداری

رایمانیک این آمادگی را دارد تا با انعقاد قراردادهای سه ماهه، شش ماهه و یک ساله، اجرای تعمیرات و نگهداری ماشین‌آلات و تجهیزات شرکت‌های تولیدی را به عهده بگیرد. اجرای تعمیرات و نگهداری بر اساس ملزومات ایزو انجام می‌پذیرد و امکان ردیابی خطاها و خرابی‌ها و جلوگیری از وقوع دوباره‌ی آن‌ها ممکن می‌گردد. شما می‌توانید با بهره از مهارت فنی پرسنل ما در نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها و تجهیزات خود، بدون نیاز به استخدام نیروی فنی، آسایش خیال را در خط تولید خود مزمزه کنید.

بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی

پس از سال‌ها فعالیت کارگاه‌های قالبسازی در ایران، می‌توان دلیل عدم مشاهده‌ی رشد چشمگیر این صنعت را، عدم وجود بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی بعد از هر مرحله از ساخت قالب، نام برد. حلقه‌ی گمشده‌ای که در صورت پیدا شدن و پرداخته شدن، به نگینی ارزشمند و سودآور در هر مجموعه‌ی قالبسازی تبدیل می‌گردد.

الزام بازرسی و کنترل کیفیت در تک تک مراحل قالبسازی، احساس می‌شود. بعد از طراحی محصول و قالب، همه‌‌ی جوانب طرح می‌بایست مورد آنالیز قرار بگیرد. سفارش فولاد، با بررسی شناسنامه‌ی فولاد باید انجام پذیرد. کلیه‌ی مراحل ماشینکاری و براده‌برداری، باید در چند مرحله، مورد بازرسی کنترل کیفیت قرار بگیرد. تلرانس‌های ابعادی و کیفی صفحات و قطعات، پیش از مونتاژ، باید مورد بازرسی کیفیت قرار بگیرند. و مجوز مونتاژ پس از نبود عدم انطباق، به مونتاژ کننده‌ی قالب پلاستیک داده شود.

رایمانیک، در زمینه‌ی بازرسی کیفیت قالبسازی، با شما همراه می‌شود. ما با انعقاد قرارداد بازرسی کیفیت قالبسازی، کارشناسان خود را به کارگاه‌های قالبسازی اعزام می‌نماییم. با استفاده از ابزار دقیق و تکیه بر مهارت‌های آنالیز کیفی ابعاد و سطوح، مراحل ساخت و مونتاژ قالب‌ها را زیر ذره‌بین می‌گذاریم. جلوگیری از دوباره‌کاری‌ها و خطاهای احتمالی در ساخت و مونتاژ قطعات صنعتی و قالب‌ها، هدف اصلی ما در این حوزه می‌باشد.

رایمانیک، با انجام پروژه‌های راه‌اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی، تأسیس کارگاه قالبسازی، کنترل کیفیت قالبسازی و تعمیر نگهداری قالب و دستگاه‌های پلاستیک به خلق ارزش برای شما می‌پردازد.