رایمانیک
دریچه‌ی خلق ارزش در صنعت پلاستیک

درباره‌ی رایمانیک:

شرکت رایمانیک

رایمانیک، سازنده قالب پلاستیک و تولید کننده ظروف پلاستیکی و قطعات پلیمری می‌باشد. ما از توانمندی، دانش و تجربه‌ی پرسنل خود، به صورت ساختارمند، در حیاتی‌ترین حوزه‌های صنعت پلاستیک، بهره می‌بریم. رایمانیک، برای خلق ارزش مضاعف، آماده‌ی خدمت به مشتریان خود و برآوردن نیازهای ایشان در صنعت پلاستیک می‌باشد.

ما از سال 1386 فعالیت خود را بعنوان طراح و سازنده قالب پلاستیک (بادی و تزریقی) آغاز نموده‌ایم. پس از گذشت 8 سال و با استفاده از تجربه‌های ارزشمندِ سال‌های اول فعالیت خود، رایمانیک را توسعه دادیم. از 1394 و در کنار واحد طراحی و قالبسازی، به عنوان تولیدکننده ظروف پلاستیکی و قطعات پلیمری نیز در خدمت مشتریان خود بوده‌ایم. تخصص رایمانیک در این است که شما را از خلق ایده‌ی اولیه همراهی نماید. و با طراحی محصول و قالب، ساخت قالب بادی و تزریقی و تولید نهایی محصول، شما را به هدفتان برساند.

به خود می‌بالیم که :

در مجموعه‌ی رایمانیک (سازنده قالب پلاستیک و تولیدکننده محصولات پلیمری) افتخار همکاری با شرکت‌های معتبر ایران و کشورهای همسایه، در صنایع مختلف از جمله صنایع بسته‌بندی، تولید پلاستیک، نوشیدنی و خوراکی، شوینده و بهداشتی، تولید روغن صنعتی، تجهیزات پزشکی و لوازم خانگی را داشته‌ایم.مفتخریم که ساخت قالبهای بادی و تزریقی و تولید قطعات پلاستیکی برای شرکت‌های معتبر ایران زمین در کارنامه‌ی ما ثبت گردیده است که در زیر به بخشی از این افتخارات اشاره می‌نماییم:

آدرس

کرج، چهارراه طالقانی، برج آرین البرز، طبقه ۱۱

تلفن: ۰۲۶۳۳۲۶۹۰۷۸ – ۰۹۱۲۸۶۰۲۳۱۳
ایمیل: info{at}raymanic.com

شماره های تماس