تعمیر قالب و دستگاه پلاستیک

(بادی و تزریقی)

انجام خدمات تعمیر قالب پلاستیک و دستگاه پلاستیک، ملزم به در اختیار داشتن تجربه‌ای بالا و قدرت شناخت منشأ بروز مشکل در این قالب‌ها و دستگاه‌ها می‌باشد. با تشخیص درست، می‌توان به راه حل اساسی دست یافت. و به عملیات رفع مشکل پرداخت.

زمانی که استهلاک بالا می‌رود، با انجام به موقع فرآیند نگهداری (یا به اصطلاح عامیانه: انجام سرویس قالبها و دستگاه‌ها)، از بروز مشکلات اساسی، می‌توان جلوگیری نمود. در صورت بروز هر گونه مشکل، واحد تعمیرات و نگهداری رایمانیک، آماده است تا با تعمیر قالب پلاستیک و تجهیزات خط تولید، در کنار مشتریان ارجمند قرار بگیرد. کارشناسی نواقص پیش آماده را به کارشناسان ما بسپارید. ما منشأ بروز مشکل را یافته و با همکاری واحدهای طراحی، قالبسازی و قطعه سازی و QC، شما را در تعمیر قالب پلاستیک یا تعمیر دستگاه پلاستیک یاری می‌کنیم.

نگهداری و تعمیر قالب پلاستیک

برای انجام خدمات تعمیر قالب پلاستیک تزریقی یا بادی، هر گونه مستنداتی که می‌تواند به تشخیص بروز مشکل و رفع آن کمک نماید، جمع‌‎آوری نمایید. با تحویل این مستندات به واحد نگهداری و تعمیرات ما، مشکل را شناسایی و در صدد رفع آن، بر می‌آییم. بهترین مستندات، می‌توانند این موارد باشند:

1. فیلم و عکس از قالب پلاستیک حین تولید، قبل و بعد از بروز مشکل

2. آخرین قطعات تولیدی با قالب معیوب

3.نقشه‌های اولیه‌ی ساخت قالب

4. بررسی فیزیکی قالب

5. مشاهدات اپراتور خط تولید و همفکری با سرپرست فنی

6. بررسی دستگاه پلاستیک

پس از بررسی این مستندات، واحد تعمیرات و نگهداری رایمانیک به تشخیص منشأ بروز عیب می‌پردازد. و با همکاری واحد قالبسازی و قطعه‌سازی رایمانیک به شما در زمینه‌ی تعمیر قالب‌های پلاستیک خدمت‌رسانی می‌نماید.

تعمیر و سرویس دستگاه پلاستیک

ما این امکان را فراهم نموده‌ایم که در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت، کارشناسان خود را به کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولید پلاستیک، اعزام نماییم. آن‌ها با بررسی دستگاه پلاستیک معیوب، به تشخیص عیب و نقص دستگاه و تجهیزات شما می‌پردازند. کارشناسان ما توانایی تعمیر دستگاه پلاستیک و تجهیزات خط تولید را دارند:

  • تعمیر دستگاه‌ پلاستیک (بادی و تزریقی)
  • چیلر صنعتی
  • دستگاه لیک تستر
  • کمپرسور
  • جک هیدرولیک و پنوماتیک
  • تعمیر دیگر تجهیزات مورد استفاده در کارخانه‌های تولید پلاستیک

واحد نگهداری و تعمیرات رایمانیک، با کمک واحد قطعه سازی، به سرویس و تعمیر دستگاه پلاستیک شما و بازگرداندن آرامش به خط تولید محصولتان می‌پردازد.