واحد بازرگانی، یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های هر کسب و کار به ویژه در بنگاه‌های اقتصادی صنعتی می‌باشد. به نوعی می‌توان گفت عملیات خرید تجهیزات صنعتی، خرید مواد اولیه، خرید ماشین‌آلات و خرید ابزار‌آلات در کارگاه‌های صنعتی، علاوه بر بحث ارتباطات و قیمت‌ها، نیاز به یک کارشناسی فنی دقیق، با شناخت کامل نیازهای مجموعه و تطابق عملکرد اقلام قابل خرید با این نیازها می‌باشد. واحد بازرگانی رایمانیک با توجه به آشنایی و شناخت کامل لوازم، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز واحدهای صنعتی به خصوص در حوزه‌ی قالبسازی و تولید پلاستیک، آماده‌ی خدمت‌رسانی و تهیه‌ی اقلام مورد نیاز این شرکت‌ها، با قیمتی مناسب و در سریعترین زمان ممکن، می‌باشد. همچنین اگر در زمینه‌ی فروش اقلام فروشگاهی یا محصولات تولیدی خود، به دنبال ورود به بازار و رقابت با رقبا می‌باشید، واحد بازرگانی رایمانیک، با در اختیار داشتن خریداران بالقوه‌ی خدمات شما، مسیر را برای‌تان هموار نموده است.

تأمین تجهیزات صنعتی

در هر کارگاه یا کارخانه‌ی تولیدی، به صورت ماهانه و با توجه به حد سفارش تعریف شده برای تجهیزات یا قطعات مصرفی خط تولید، خریدهایی مقطعی انجام می‌شود. با توجه به این مورد که تعداد پرسنل تدارکات هر شرکت، محدود می‌باشند و معمولاً بار خرید و کارهای اداری خارج از شرکت، همزمان بر دوش یک نفر می‌باشد که این امر موجب اخلال در انجام وظایف این عزیزان می‌گردد، واحد بازرگانی رایمانیک حاضر است تا وظیفه‌‌ی خرید و تأمین تجهیزات صنعتی شرکت‌های تولیدی را بر عهده بگیرد. ما با شناخت کامل تجهیزات صنعتی و عملکرد آن‌ها، علاوه بر مشاوره‌ی فنی به واحد تولید و یا نگهداری و تعمیرات شما، آماده‌ی خرید لوازم پنوماتیک، خرید لوازم هیدرولیک، خرید تجهیزات الکترونیک و حرید کلیه‌ی تجهیزات صنعتی از بازار با قیمتی مناسب به صورت نقدی یا شرایطی و در کوتاهترین زمان ممکن، هستیم.

تأمین قطعات استاندارد

امروزه در بازار و با توجه به استاندارد سازی برخی لوازم و تجهیزات، امکان دسترسی سریع به این لوازم فراهم شده است. اما گاهی دیده شده در برخی مقاطع زمانی و با توجه به شرایط حاکم بر جامعه، این قطعات و لوازم استاندارد، کمیاب شده و آغاز مشکلات بعدی را برای واحدهای تولیدی و قالبسازی از قبیل خواب دستگاه و یا تأخیر در تحویل سفارش رقم می‌زند. ما با ارتباطات مؤثری که داریم همواره آماده‌ی خرید قطعات استاندارد به نمایندگی شما و برای تأمین خواسته‌ی هستیم. برخی از خدماتی که ما در این بخش می‌توانیم پاسخگوی نیازهای‌تان باشیم عبارتند از: خرید انواع پیچ و مهره، خرید انواع واشر، خرید خار، خرید بلبرینگ، خرید کاسه نمد، خرید تسمه پروانه، خرید میل راهنما برای قالب‌های صنعتی، خرید بوش راهنما برای قالب‌های صنعتی، خرید فنر ایتالیایی یا فنر رنگی برای قالب‌های تزریق پلاستیک، خرید بوش اسپرو، خرید سنبه برای قالب‌های صنعتی و خرید دیگر لوازم استاندارد مورد نیاز صنایع تولید پلاستیک و قالبسازی.

تأمین نایلون بسته بندی

تقریباً در همه‌ی صنایع تولیدی اعم از صنایع بسته بندی، نوشیدنی و خوراکی، شوینده و بهداشتی و… نایلون‌های بسته بندی و نایلون شرینک یکی از ملزومات بسیار مصرفی خطوط تولید می‌باشد. لذا با توجه به هزینه‌ای که شرکت‌ها، سالانه برای تهیه‌ی این ملزومات می‌کنند، یافتن یک کانال فروش که قیمتی مناسب‌تر با کیفیتی معقول داشته باشد، می‌تواند یکی از برگ‌های برنده برای کاهش هزینه‌های سالانه و سوددهی بیشتر کارخانه باشد. واحد بازرگانی رایمانیک با ارتباطاتی که در حوزه‌ی پلاستیک دارد تأمین کنندگانی در کنار خود می‌بیند که می‌توانند پاسخگوی شما در امر خرید نایلون درجه یک، خرید نایلون درجه دو و خرید نایلون شرینک باشند.

نایلون درجه یک

این نوع نایلون، معمولاً برای بسته بندی محصولاتی مورد استفاده است که ملزومات بهداشتی آن محصولات، تولیدکنندگان را مجاب می‌نماید تا با خرید نایلون درجه یک، از هر گونه اخلال در بهداشت و کیفیت محصول خود، جلوگیری نمایند. نایلون درجه یک، از مواد نو و دست اول پلی‌اتیلن تولید می‌شود و با توجه به سبک فرآیند تولید آن، فاقد هر گونه بو و آلودگی می‌باشد. واحد بازرگانی رایمانیک این محصولات را بدون محدودیت در وزن و ابعاد و با منطقی‌ترین قیمت به نسبت کیفیت به شما بزرگواران عرضه می‌نماید.

نایلون درجه دو

کارخانه‌های تولیدی که پروتکل‌های بهداشتی، به ایشان مجوز استفاده از نایلون‌های درجه دو را می‌دهند، مشتریان ما در خرید نایلون درجه دو می‌باشند. این نایلون از مواد درجه دو و آسیابی تولید می‌شود ولی با توجه به افزودنی‌های پلیمری که در هنگام ساخت مواد، حین تولید، توسط کارخانه‌ی تأمین کننده‌ی رایمانیک، استفاده می‌شود از مرغوبیت آن کاسته نمی‌شود و رضایت کامل مشتریان محترم را جلب می‌نماید. ما می‌توانیم خرید نایلون درجه دو مورد نیاز مجموعه‌ی شما را بدون محدودیت در وزن و ابعاد، با کیفیت تضمین شده و قیمت رقابتی، بر عهده بگیریم.

نایلون شرینک

نایلون شرینک یکی از ارکان بسته بندی در واحدهای تولیدی محسوب می‌شود و به صورت طاقه‌های معمولاً 20 تا 25 کیلوگرمی توزیع میگردد. واحد بازرگانی رایمانیک، این امکان را فراهم نموده تا علاوه بر خرید نایلون درجه یک و خرید نایلون درجه دو، با تأمین و خرید نایلون شرینک در عرض‌ها و ضخامت‌های متنوع، نیاز واحدهای صنعتی را در زمینه‌ی خرید نایلون شرینک با کیفیت بالا و قیمت کاملاً رقابتی، برطرف نماید.

تأمین قالب پلاستیک کارکرده

گاهی برخی از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی به دلایل مختلف مانند بازنگری در برندسازی در ساختار ظاهری محصولات خود تغییرات عمده ایجاد می‌کنند. از این رو تصمیم به کنار گذاشتن طرح‌های قدیمی خود و فروش قالب‌های پلاستیک کارکرده می‌نمایند. واحد بازرگانی رایمانیک با ارتباطاتی که در طیف وسیعی از تولیدکنندگان دارد، این امکان را فراهم ساخته که شما را در خرید قالب‌های پلاستیک کارکرده مورد نظرتان یاری نماید.

تأمین دستگاه پلاستیک کارکرده

با توجه به بالا بودن قیمت خرید دستگاه پلاستیک، خرید دستگاه پلاستیک کارکرده که از نظر فنی، مورد تأیید کارشناسان باشد می‌تواند به صورت مقطعی، سیاستی درست تلقی شود. کارشناسان فنی رایمانیک به کمک واحد بازرگانی می‌آیند و آن‌ها را در امر تشخیص درست خرید دستگاه پلاستیک کارکرده برای شما یاری می‌کنند. شما می‌توانید از مهارت فنی کارشناسان ما در زمینه‌های مکانیک، هیدرولیک، پنوماتیک و الکترونیک بهره برده و بهترین دستگاه پلاستیک مورد نیاز خود را خریداری نمایید.