انجام سرویس و خدمات تعمیر قالب پلاستیک و تعمیر دستگاه پلاستیک، ملزم به در اختیار داشتن تجربه‌ای بالا و قدرت شناخت منشأ بروز مشکل در این قالب‌ها و دستگاه‌ها می‌باشد، تا بتوان با تکیه بر تشخیص درست، به یافتن راه حل اساسی و عملیات رفع مشکل، پرداخت. زمانی که استهلاک در دستگاه‌های پلاستیک و قالب‌های پلاستیک بالا می‌رود می‌توان با سرویس به موقع، از بروز مشکلات اساسی جلوگیری نمود. در صورت بروز هر گونه مشکل واحد تعمیرات و نگهداری رایمانیک، آمادگی کامل دارد تا در کنار مشتریان ارجمند قرار گرفته و با کارشناسی نقص پیش آماده، منشأ بروز مشکل را یافته و با همکاری واحدهای طراحی، قالبسازی و قطعه سازی و کنترل کیفیت، شما را در تعمیر قالب پلاستیک یا تعمیر دستگاه پلاستیک یاری رساند.

تعمیر و سرویس قالب پلاستیک

برای تعمیر قالب تزریق پلاستیک یا تعمیر قالب بادی پلاستیک خود در واحد تعمیرات و نگهداری رایمانیک، هر گونه مستنداتی که می‌تواند به تشخیص بروز مشکل و رفع آن کمک نماید، جمع‌‎آوری نمایید و به نماینده‌ی این واحد تحویل نمایید. بهترین مستندات، می‌توانند این موارد باشند:

1. فیلم و عکس از قالب پلاستیک حین تولید، قبل و بعد از بروز مشکل

2. آخرین قطعه‌‌ی تولید شده با قالب معیوب

3.نقشه‌های اولیه‌ی استفاده شده برای ساخت قالب

4. مشاهده و بررسی فیزیکی قالب

5. شنیدن مشاهدات و صحبت‌های اپراتور خط تولید و همفکری با سرپرست فنی خط تولید

6. بررسی دستگاه پلاستیک

پس از بررسی این مستندات، واحد تعمیرات و نگهداری رایمانیک به تشخیص منشأ بروز عیب پرداخته و با همکاری واحد قالبسازی و قطعه‌سازی رایمانیک به شما در مینه‌ی تعمیر قالب پلاستیک خدمت‌رسانی می‌نماید.

تعمیر و سرویس دستگاه پلاستیک

ما این امکان را فراهم نموده‌ایم که در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت، کارشناسان خود را به کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولید پلاستیک، اعزام نماییم تا با بررسی دستگاه پلاستیک معیوب، به تشخیص عیب و نقص دستگاه و تجهیزات شما بپردازند. تعمیر دستگاه‌ بادی پلاستیک، تعمیر دستگاه تزریق پلاستیک، تعمیر چیلر صنعتی، تعمیر دستگاه لیک تستر، تعمیر کمپرسور، تعمیر جک هیدرولیک و پنوماتیک و تعمیر دیگر تجهیزات مورد استفاده در کارخانه‌های تولید پلاستیک، تخصص پرسنل خبره‌ی واحد تعمیر و نگهداری رایمانیک می‌باشد و با کمک واحد قطعه سازی رایمانیک به سرویس کامل دستگاه‌های شما و بازگرداندن آرامش به خط تولید شما می‌پردازد.