کم و بیش، محصولات پلاستیکی در همه‌ی صنایع فعال، یافت می‌شوند. می‌توان از صنعت بسته بندی بعنوان یکی از صنایعی نام برد که بیشترین ارتباط را با صنایع دیگر از طریق محصولات پلاستیکی برقرار کرده است. برای نمونه می‌توان به صنایع نوشیدنی و خوراکی، شوینده، آرایشی و بهداشتی و تولید روغن‌های صنعتی اشاره نمود که برای بسته بندی محصولات خود ناگزیر به استفاده از ظروف پلاستیکی و محفظه‌ها و درب‌های پلاستیکی می‌باشند. همچنین در صنایع دیگر مانند صنعت لوازم خانگی، خودروسازی، تجهیزات ساختمانی، تجهیزات پزشکی و دیگر صنایع، استفاده از تولید محصولات پلاستیکی به یک امیر جدا ناشدنی از این صنایع تبدیل شده است.

تولید بطری و گالن پلاستیکی

در واحد تولید پلاستیک و با دستگاه‌های بادی پلاستیک، ما قابلیت تولید و تأمین گالن پلاستیکی و بطری پلاستیکی در حجم‌های گوناگون از 10 سی‌سی تا 30 لیتر را داریم. انواع بطری پلاستیکی با تنوع رنگ و ظاهر و کیفیت فوق‌العاده برای بسته بندی محصولات شما صنعتگران محترم در صنایع بسته بندی، شوینده و بهداشتی، نوشیدنی و خوراکی و روغن‌های صنعتی، می‌تواند نگاه خریداران را در فروشگاه‌ها، به سمت محصولات شما جلب نمایند. ما با تولید بطری پلاستیکی و گالن پلاستیکی در حجم‌ها و فرم‌های گوناگون، مانند بطری استوانه، بطری کتابی، گالن دسته دار، گالن دکمه دار و دیگر فرم‌ها آماده‌ی خدمت رسانی به مشتریان خود هستیم. لازم به ذکر است که واحد کنترل کیفیت رایمانیک، با تمام تمرکز و توان خود به بازرسی خط تولید حین تولید بطری‌ها و گالن‌ها می‌پردازد و از هیچ نقص هر چند کوچک در کیفیت این محصولات چشم نمی‌پوشد.

تولید درب بطری پلاستیکی

در واحد تولید پلاستیک و با دستگاه‌های تزریق پلاستیک، ما امکان تولید انواع درب پلاستیکی را داریم. درب‌های پلاستیکی استاپردار، واشر سیل، درب پلمپ دار و درب پوش پول و… از انواع درب‌های پلاستیکی هستند که واحد تولید رایمانیک امکان تولید و تأمین آن‌ها را دارا می‌باشد. واحد کنترل کیفیت با دقت فراوان و حساسیت منحصر به فرد به آنالیز کیفیت تولید درب‌های پلاستیکی می‌پردازد.

تولید قطعات صنعتی پلاستیکی

کلیه‌ی قطعات تزریق پلاستیک مورد استفاده در صنایع گوناگون، قابل تولید در واحد تولید پلاستیک رایمانیک هستند. تنوع گرید پلیمری در این قطعات، بسته به کاربرد آن‌ها که در صنایع مختلف از جمله لوازم خانگی، خودروسازی، تجهیزات پزشکی و دیگر صنایع قابل استفاده هستند، از گوناگونی زیادی برخوردارند. ما با اتکا به دانش، توانمندی و تجربه‌ی پرسنل و سلامت دستگاه‌های تزریق پلاستیک خود، می‌توانیم بهترین محصولات پلاستیکی را به مشتریان‌مان عرضه نماییم. واحد کنترل کیفیت رایمانیک به طور مستمر به بازرسی قطعات تولیدی در واحد تولید پلاستیک مشغول است و با تمام توان و حساسیت، کیفیت محصولات را زیر ذره‌بین خود دارد.