رایمانیک علاوه بر مدیریت پروژه‌ی فعالیت‌های درون سازمانی خود که توسط واحد برنامه‌ریزی و با استفاده از نرم افزار MSP و توانمندی پرسنل این واحد انجام می‌گیرد، آماده‌ی خدمت‌رسانی به شرکت‌های تولیدی و خدماتی جهت انجام پروژه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت فنی و مهندسی، مرتبط با صنعت پلاستیک و قالبسازی پلاستیک می‌باشد. ما با تجربه‌ای ارزشمندی که در زمینه‌های تولید قطعات پلاستیکی و قالبسازی پلاستیک داریم، می‌توانیم شما را در امر راه‌اندازی خط تولید پلاستیک، راه‌اندازی قالبسازی، انجام بازرسی کنترل کیفیت قالبسازی و همچنین اجرای نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های تولید پلاستیک، همراهی نماییم.

راه اندازی خط تولید پلاستیک

در صورتی که تمایل به کارآفرینی در زمینه‌ی تولید قطعات پلاستیکی دارید یا اگر صاحب یکی از صنایع وابسته به صنعت پلاستیک هستید و قصد دارید تا برای تولید ظروف بسته بندی مورد نیازتان در مجموعه‌ی خود، به تأسیس خط تولید پلاستیک اقدام نمایید، رایمانیک بهترین انتخاب شما برای مشاوره، تجهیز فضای سالن مورد نظر متناسب با خط تولید پلاستیک، خرید تجهیزات و ماشین‌آلات پلاستیک مورد نیاز و آموزش پرسنل شما برای این مهم، خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش رایمانیک در این حوزه نیز بهره ببرید و تا زمانی که پرسنل شما به تسلط کامل در زمینه‌ی تولید محصولات پلاستیکی مورد نیاز خود برسند، از خدمات مشاوره و فنی ما بهره‌مند شوید. در واقع راه اندازی خط تولید پلاستیک، یک مسیر پر چالش و کاملاً تخصصی می‌باشد که متخصصان با تجربه و کاربلد ما، می‌توانند آن را با برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه، به یک فرآیند لذت‌بخش و اثرگذار در مجموعه‌ی شما تبدیل کنند.

راه اندازی قالبسازی

امروزه در واحدهای تولیدی و صنعتی، با توجه به اهمیت مبحث نگهداری و تعمیرات ماشین‌آلات، قالب‌ها و تجهیزات صنعتی، بیش از گذشته نیاز به وجود حداقل امکانات براده برداری فلزات از قبیل دستگاه تراش، دستگاه فرز، دریل ستونی و غیره احساس می‌شود. رایمانیک با در اختیار گذاشتن تجربه و دانش پرسنل خود، بر حسب نیاز شرکت‌های محترم تولیدی و صنعتی، آمادگی کامل دارد تا راه اندازی قالبسازی یا راه اندازی تراشکاری واحد نگهداری و تعمیرات شما را در مجموعه‌یتان عملی سازد.

رایمانیک با مدیریت پروژه و تکیه بر دانش فنی و تجربه‌ی پرسنل خود، این اطمینان را به شما می‌دهد که تجهیز و راه‌اندازی قالبسازی شرکت شما، به بهترین نحو و با مناسب‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات به همراه آموزش پرسنل واحد نگهداری و تعمیرات شما برای کار با دستگاه تراش، دستگاه فرز و دیگر دستگاه‌های خریداری شده، انجام می‌پذیرد. پس از راه اندازی قالبسازی در مجموعه‌ی خود، دیگر این امکان را دارید تا در کوتاهترین زمان ممکن به تعمیر خرابی‌های دستگاه‌های خط تولید خود و قطعه سازی و تعویض قطعات معیوب بپردازید. ما با تعهد خدمات پس از فروش، تا زمانی که پرسنل شما به تسلط کامل در این حوزه برسند با شما همراه خواهیم بود.

اجرای تعمیرات و نگهداری

رایمانیک این آمادگی را دارد تا با انعقاد قراردادهای سه ماهه، شش ماهه و یک ساله، اجرای تعمیرات و نگهداری ماشین‌آلات و تجهیزات شرکت‌های تولیدی را به عهده بگیرد. اجرای تعمیرات و نگهداری بر اساس ملزومات ایزو انجام می‌پذیرد و امکان ردیابی خطاها و خرابی‌ها و جلوگیری از وقوع دوباره‌ی آن‌ها ممکن می‌گردد. شما می‌توانید با بهره بردن از مهارت فنی پرسنل ما برای نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها و تجهیزات خود، بدون دغدغه‌ی استخدام نیروی فنی، آسایش خیال را در خط تولید خود مزمزه کنید.

بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی

به نظر می‌رسد که پس از سال‌ها فعالیت کارگاه‌های قالبسازی در ایران، می‌توان دلیل عدم مشاهده‌ی رشد چشمگیر این صنعت را، عدم وجود بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی بعد از هر مرحله از ساخت قالب، نام برد. حلقه‌ی گمشده‌ای که در صورت پیدا شدن و پرداخته شدن، می‌تواند نگین ارزشمند و سودآور هر مجموعه‌ی قالبسازی گردد. الزام بازرسی و کنترل کیفیت در تک تک مراحل قالبسازی، احساس می‌شود. بعد از طراحی سه بعدی و طراحی قالب، همه‌ جوانب طرح می‌بایست مورد آنالیز قرار بگیرد. سفارش فولاد، با بررسی شناسنامه‌ی فولاد باید انجام پذیرد. کلیه‌ی مراحل ماشینکاری و براده‌برداری، باید در چند مرحله، مورد بازرسی کنترل کیفیت قرار بگیرد. بدیهی است که قبل از مونتاژ قالب پلاستیک نیز کلیه‌ی المان‌های صفحات قالب، قطعات تراشیده شده و حتی قطعات استاندارد باید مورد بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی قرار بگیرند و مجوز مونتاژ پس از مشاهده نشدن عدم انطباق، به مونتاژ کننده‌ی قالب پلاستیک داده شود.

رایمانیک، طرحی فراگیر در زمینه‌ی بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی ترتیب داده و با انعقاد قرارداد بازرسی و کنترل کیفیت قالبسازی، در محل کارگاه‌های قالبسازی یا پیمانکاران مربوط به ایشان حاضر شده و با ابزار دقیق و تکیه بر مهارت‌های آنالیز کیفیت ابعاد و سطوح، به کمک صنعتگران محترم در این حوزه برای فاصله گرفتن از دوباره‌کاری‌ها و خطاهای احتمالی در امر ساخت و مونتاژ قطعات صنعتی و قالب‌ها می‌پردازد.