خدمات گروه تولیدی رایمانیک          

در گروه تولیدی رایمانیک خدماتی از قبیل مشاوره رایگان ایده ، طراحی قالب و محصول ، قالبسازی و تولید قطعات پلاستیکی صورت میگیرد. همچنین این مجموعه توانایی ارائه گزارشات کتبی و تصویری از روند فرایندها را در هر زمان که مشتری بخواهد دارا میباشد.

مشاوره:

برای اجرای طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه می بایست جوانب مختلف فرایند تا سوددهی نهایی ایده در نظر گرفته شود. جوانبی همچون: کاربردی بودن طرح و ایده ، اجرایی بودن ساخت و تولید محصول و در نهایت بازاریابی و فروش محصول از اصلی‌ ترین مسائلی هستند، که در فرایند حصول محصول نهایی از ایده اولیه دخیل باشند.
ما می توانیم با تکیه بر تجربه و دانش و مرتبط در مرحله اجرایی بودن ساخت و تولید محصول با شما هم گام و همراه باشیم و با ارائه مشاوره (رایگان) ، در رسیدن به مطلوب ترین مسیر برای حصول نتیجه ، شما را همراهی کنیم.
همچنین با براورد قیمت های ساخت قالب و اجرت تولید به منطقی ترین شکل و با در نظر گرفتن قانون برنده برنده انجام می پذیرد.

طراحی:

استفاده از پرسنل چیره دست در طراحی محصول و قالب پلاستیک در به حداقل رساندن اشتباه ها و دوباره کاری ها و در نهایت به کمتر شدن هزینه ها می انجامد.
با استفاده از نرم افزارهای Solid Works و  Catia طراحی محصول و قالب مورد نظر شما انجام و با استفاده از نرم افزار Mold Flow با آنالیز و شبیه سازی نرم افزاری پیشامدهای غیر مترقبه پیش‌بینی و با تغییرات جزئی در طرح اولیه ، از وقوع رخدادهای پرهزینه حین ساخت و تولید پیشگیری می شود.
از دیگر خدمات واحد طراحی ، طراحی زمانبندی ساخت و تولید می باشد که با بهره گیری از نرم افزار MSP (مدیریت پروژه) برنامه ریزی روند کلی کار از طراحی تا تولید محصول نهایی را به عهده دارد.
مزیتی که نسبت به سایر رقبا در صنعت قالبسازی و تولید قطعات پلاستیک داریم ارائه گانت چارت مربوط به فرآیند ساخت قالب پلاستیک و تولید قطعات پلاستیکی باشد.

قالبسازی:

پس از طراحی محصول و قالب پلاستیک در واحد طراحی و مشخص شدن زمان بندی فرآیند ساخت قالب با استفاده از پرسنل مجرب در امر ساخت قالبهای صنعتی طبق نقشه ها و زمان بندی ، پیش می رویم.
با آماده شدن هر قطعه از قالب مربوطه ، واحد کنترل کیفیت نسبت به کیفیت ابعادی و سطحی قطعه طبق آزمایش های مربوطه اقدام می نمایند.
ساخت انواع قالبهای تزریق پلاستیک با مکانیزم های مختلف کشویی دار ، گیربکسی ، صفحه پران ، بوش پران ، هات رانر و… در کارنامه ما مشهودند. همچنین ساخت انواع قالبهای بادی پلاستیک از ظروف به حجم ۲۰ سی سی تا گالون به حجم ۳۰ لیتر در جنس های مختلف از قبیل فولاد ۴۰mo   و آلومینیوم آلیاژی با برش مس بریلیوم ۲ درصد در رزومه کاری گروه تولیدی رایمانیک به چشم می‌خورد.

 تولید :

پس از گذشتن از مراحل طراحی قطعه پلاستیکی و قالب موردنظر ، مرحله ساخت قالب تزریقی یا بادی به مرحله ی تولید قطعه پلاستیک می رسیم، بدیهی است که رایمانیک با این قابلیت طراحی تا تولید (ایده تا محصول نهایی) به دنبال بهترین ها در تمامی مراحل است تا محصمل مورد نظر شما بدون هیچ مشکلی و در زمان تعیین شده به دست شما مشتریان گرامی برسد.
ما با تولید انواع قطعات پلاستیک تزریقی در وزن های گوناگون با جنس های مختلف پلاستیک از قبیل پلی اتیلن پلی پروپیلن ، ABS  ، کریستال PS ، پلی آمید و… می توانیم در خدمت مشتریان خود باشیم. همچنین با تولید انواع ظروف پلاستیک بادی از حجم ۲۰ سی‌سی تا ۳۰ لیتر به رفع نیاز مشتریان خود در این زمینه می پردازیم.
کنترل کیفیت کلیه محصولات پلاستیک ویا روند قالبسازی ما با دقت و حساسیت قابل توجهی انجام می‌پذیرد. و با اندازه گیری های وزنی مقاومتی ، ابعادی ، ظاهری و دیگر بررسی های کیفی به سمت تحقق تعهد خود در کیفیت مطلوب پیش می رویم، و به کمک آن اعتقادمان برای جلب رضایت مشتریان ارجمند را به نمایش میگذاریم.